Content for class "dil" Goes Herecs

parantez yayIncILIK

 

Bir Parantez Group kuruluşu olan Parantez Yayıncılık, kurulduğu 2000 yılından bu yana sektörel yayıncılık alanında hizmet vermektedir. Değirmencilik sektörünün bilgi ihtiyacını karşılamak amacıyla 2006 yılında Değirmenci Dergisi'nin ilk sayısını yayımlayan Parantez Yayıncılık, 2011 yılında da "Değirmencinin El Kitabı" adıyla 2 ciltlik bir teknik kitap sersisi hazırlamıştır. 2012 yılında Ekmek, Bisküvi ve Makarna Sektörü İhtisas Dergisi BBM'i yayınlamaya başlayan Parantez Yayıncılık, sektörün ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yeni yayınlar geliştirmeye devam etmektedir.

DEĞİRMENCİ DERGİSİ

Değirmencilik sektörünün bilgi ihtiyacını karşılamak amacıyla yayıncılığa adım atan Parantez Fuarcılık, 2006 yılında Değirmenci Dergisi'nin ilk sayısını sektörle buluşturmuştur. Bugün aylık periyotlarla, Türkçe ve İngilizce olarak okuyucularıyla buluşan ve aynı zamanda dünyanın her tarafından dijital olarak da takip edilebilen Değirmenci Dergisi, dünya değirmencilik sektörünün en temel bilgi kaynağını ve iletişim mecrasını oluşturmaktadır.

www.degirmencidergisi.com


BBM - EKMEK, BİSKÜVİ VE MAKARNA SEKTÖRÜ İHTİSAS DERGİSİ

2016 yılında ilk sayısıyla dünya yem endüstrisine tanıtılan ve alanında itibarlı bir yayın olmayı misyon edinen Feed Planet Magazine, yem üretimindeki teknik konuları ele alan makale ve röportajları, dünya yem piyasasındaki son gelişmeleri ve yeni teknolojileri aktaran haberleri, çeşitli ülkelerdeki firmalarla ilgili bilgiler aktaran röportajları, dünya yem piyasası ve yem hammaddeleri hakkında bilgi veren araştırma dosyaları ile dünya yem sektöründeki tüm gelişmeleri masanıza taşıyor.

www.feedplanetmagazine.comBBM - EKMEK, BİSKÜVİ VE MAKARNA SEKTÖRÜ İHTİSAS DERGİSİ

Ekmek, bisküvi ve makarna sektörüne yönelik olarak hazırlanan BBM Dergisi,ekmek, bisküvi ve makarna sektörünü, özellikle uluslararası arenada temsil etmeyi amaçlamaktadır. Türkçe ve İngilizce olarak okuyucularıyla buluşan ve aynı zamanda dünyanın her tarafından dijital olarak da takip edilebilen BBM Dergisi, sektörün en temel bilgi kaynağı ve iletişim mecrası olmayı hedeflemektedir.

www.magazinebbm.comMILLER RUSÇA BÜLTEN

Değirmenci Dergisi'nin kardeş yayını Miller Bülten Rusça, 6 ayda bir değirmencilik sektörü temsilcileriyle buluşuyor. Miller Bülten Rusçanın hedefi; Rusçanın konuşulduğu ülkelerdeki değirmencilik sektörü temsilcileriyle birebir iletişim kurabilmek, bilgi paylaşımında bulunmak ve değirmen teknolojileri üreten firmaların, bu bölgelerdeki değirmencilerle buluşmasını sağlamaktır.Miller Bülten Rusça, Parantez Group'un portföyünde bulunan 18 ülkedeki 4.000 sektör temsilcisine kargo yoluyla ücretsiz olarak ulaştırılmaktadır. Miller Bülten Rusça'nın dağıtıldığı ülkeler: Azerbaycan, Beyaz Rusya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Ermenistan, Estonya, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Letonya, Litvanya, Moğolistan, Moldovya, Özbekistan, Rusya, Tacikistan, Türkmenistan ve Ukrayna.

www.degirmencidergisi.com


MILLER ARAPÇA BÜLTEN

Değirmenci Dergisi'nin kardeş yayını Miller Bülten Arapça, 6 ayda bir değirmencilik sektörü temsilcileriyle buluşuyor. Miller Bülten Arapçanın hedefi; Arapçanın konuşulduğu ülkelerdeki değirmencilik sektörü temsilcileriyle birebir iletişim kurabilmek, bilgi paylaşımında bulunmak ve değirmen teknolojileri üreten firmaların, bu bölgelerdeki değirmencilerle buluşmasını sağlamaktır.Miller Bülten Arapça, Parantez Group'un portföyünde bulunan 19 ülkedeki 4.000 sektör temsilcisine kargo yoluyla ücretsiz olarak ulaştırılmaktadır. Miller Bülten Arapça'nın dağıtıldığı ülkeler: Bahreyn, Cezayir, Birleşik Arap Emirlikleri, Fas, Filistin, Irak, Katar, Kuveyt, Libya, Lübnan, Mısır,
Moritanya, Sudan, Suriye, Suudi Arabistan, Tunus, Umman, Ürdün ve Yemen.

www.degirmencidergisi.com


DEĞİRMENCİNİN EL KİTABI

Parantez Fuarcılık'ın Nisan 2011'de 2 cilt olarak yayınladığı Değirmencinin El Kitabı'nın birinci cildi olan Buğday & Un, buğdayın tanımı ve morfolojisinden değirmen teknolojilerine, unda kalite ve kalite kontrolden un katkılarına, un depolama ve taşıma sistemlerinden un fabrikası yönetimine kadar bir un fabrikasındaki bütün bir süreci ayrıntılarıyla anlatan teknik bir kitap niteliğindedir. Kitabın ikinci cildi olan Kıta Araştırması: ASYA ise 19 Asya ülkesinin hububat üretiminden dış ticaretine, ticaretteki yasal mevzuatlardan ülkedeki belli başlı değirmenlere kadar pek çok konuda bilgi veren bir araştırma kitabıdır.

www.degirmencininelkitabi.com


Parantez Group